بهترین سایت های برگزار کننده وبینار

امروزه وبینارها و سمینارهای آنلاین بهترین فرصت یادگیری هستند و می توان از طریق آن ها از دانش و تجربیات افرادی استفاده نمود که معنای موفقیت را درک کرده اند و در یک زمینه علمی تخصص دارند. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت دیگر نیازی به حضور در سالن های برگزاری همایش نمی باشد و تحولاتی ایجاد شده که با استفاده از آن ها و از طریق اینترنت به راحتی می توان پشت میز با تماشای صفحه مانیتور با افراد بسیاری از طریق وبینار ارتباط برقرار نمود و از دانش افراد متخصص استفاده کرد. در سراسر جهان سمینار آنلاین یا همان وبینارهای متعددی برگزار می گردد که جمعیت نامحدودی در آن شرکت دارند. استقبال با شکوهی که از این شیوه برگزاری وبینار صورت گرفت موجب شد که سایت های متعددی در زمینه معرفی و برگزاری سمینارهای آنلاین راه اندازی شوند تا علاقه مندان به شرکت در وبینارها راحت تر بتوانند در این رویدادها ثبت نام کنند.

کاربرد وبینار یا سمینار آنلاین

وبینار در واقع یک ترند جهانی در زمینه برگزاری سمینار به شکل آنلاین می باشد که امروزه بسیار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. این شیوه برگزاری رویدادهای علمی (سمینار، همایش و ..) به دلیل ویژگی ها منحصر به فردی که دارد دارای طرفداران بسیاری می باشد. از سایت های برگزاری وبینار به راحتی می تواند برای پیشبرد اهداف مورد نظر استفاده نمود و کاربردهای بسیاری دارد که از مهم ترین آن ها می توان به آموزش و بازاریابی اشاره داشت. امروزه کارگاه های آموزشی بسیاری در زمینه های مختلف علمی برگزار می شود که از وبینار استفاده می کنند و یا شرکت ها و برندها برای معرفی محصول جدید خود و جذب مشتریان بیشتر به برگزاری وبینار روی می آورند.

ویژگی های بهترین سایت وبینار

از مهم ترین معیارها و ویژگی های موفق ترین سایت های ارائه دهنده وبینار می توان به برگزاری وبینارهایی با موضوعات روز، پوشش دادن کتگوری های مختلف، اطلاع رسانی دقیق رویدادها، طراحی موفق سایت و هدایت صحیح کاربران و همچنین استفاده از آرشیو اشاره نمود.

مزایای استفاده سایت وبینار

امروزه وبینار به خوبی جایگزین سمینار شده است و به دلیل شیوه بیان محتوا و نحوه برگزاری رویداد ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از بهترین سایت وبینار ایران می تواند مزایای بسیاری داشته باشد و دیگر نیازی نیست که افراد برای ارتقاء دانش خود در یک زمینه علمی حتما به صورت حضوری در یک سمینار شرکت کنند. از مهم ترین مزایای استفاده از سایت های وبینار آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود.

۱. صرفه جویی در زمان و هزینه

با استفاده از این روش دیگر نیازی به صرف هزینه برای رزرو سالن همایش، تجهیزات صدا و تصویر و .. نمی باشد. همچنین شرکت کنندگان در وبینار نیز هزینه ای بابت رفت و آمد برای حضور در رویداد نخواهند داشت.

۲. حضور در وبینار از هر نقطه ای از جهان

با استفاده از این روش تمامی افراد از سراسر نقاط جهان بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی و مرزی می توانند در وبینار مورد نظر خود شرکت کنند.

۳. تعامل با شرکت کننده ها

از طریق وبینار کاربران می توانند ارتباط دو طرفه ای با سایر افراد حاضر در وبینار از طریق صدا، نوشتار، اسلاید و تصویر برقرار نمایند و تبادل اطلاعاتی انجام دهند.

سایت های بسیاری امروزه در زمینه برگزاری وبینار فعالیت دارند و این بار بست فارسی در این مقاله قصد دارد به تحلیل و معرفی بهترین سایت های وبینار ایران در سال ۹۹ بپردازد.

وب سایت ایسمینار بهترین سایت وبینار ایران است که در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاذ نمود و پس از مدتی یعنی تقریبا از نیمه دوم سال به بعد، تصمیم گرفت فعالیت خود را در زمینه پلتفرم دو سویه و فروش بلیت سمینارها و همایش های آنلاین ادامه دهد. مجموعه ایسمینار فعالیت های مختلفی را در خصوص وبینار ارائه می دهد. ارائه انواع اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مخصوص وبینار، ثبت نام و شرکت در وبینار به صورت آنلاین، فروش انواع فیلم ها در زمینه وبینار، اطلاع رسانی برای برگزاری وبینار و… از جمله خدماتی است که ایسمینار به کاربرانش ارائه می دهد. این وب سایت برای فروش بلیط هیچگونه درصد یا پورسانتی نمی گیرد.

تعرفه ها

  • هزینه نرم افزار وبینار: از ۱۸ هزار تومان
  • افزونه های وبینار: برای هر وبینار از ۵۰ هزار تومان
  • دستیار پشتیبانی: از ۳۰ هزار تومان

برای ادامه مطلب به سایت اصلی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *